[166] Alfa Romeo 166 2,4 JTD 20V

Veloce1984

Użytkownik
Rejestracja
Sty 30, 2010
Postów
321
Lokalizacja
Brzesko
Auto
Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDM Alfa Romeo GT 1.9 JTD Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM
I jest kolejna....
Po roku użytkowania 159 1,9 JTD 150KM , w sumie roku bezawaryjnej jazdy stwierdzam że 159 to nie jest już Alfa ..
166 to jest to coś , moc , dźwięk , kocha autostrady , niskie spalanie , komfort .... jednym słowem idealna

Obecnie szukam 18'' TI może ma ktoś ?

20200311_043210.jpg20200312_161521.jpg20200312_161537.jpg20200312_162424.jpg20200312_162442.jpg20200312_162920.jpg20200312_170018.jpg

i spotkanie z grupą "speed" już też było :rolleyes:
 
Na grupie Facebookowej chłopina miał koła Ti w okolicach 2k za komplet.
Gratulacje. Srebrny polift to jest to!
 
bardzo ładna i słuszny wybór! akle daj jakies normalne zdjęcia bo te są tak przypicowane , że az oczy bolą:(
 
Użytkownik grupy Alfa Romeo 166 o nazwisku "Kamil Lesisz" :)
 
Po roku użytkowania 159 1,9 JTD 150KM , w sumie roku bezawaryjnej jazdy stwierdzam że 159 to nie jest już Alfa

A dlaczego tak uważasz?


PS. Przypomina mi to biadolenie fanów BMW, że wraz z modelem E60/E61 skończyły się "prawdziwe beemki", co jest delikatnie mówiąc - śmieszne....

PS2: Zawsze podobały mi się 166 FL (ale, TYLKO po liftingu), ale na Twoich zdjęciach nie za wiele widać, poza tym, że lubisz zniekształcać zdjęcia nadmiarem filtrów.
 
Ostatnia edycja:
A dlaczego tak uważasz?


PS. Przypomina mi to biadolenie fanów BMW, że wraz z modelem E60/E61 skończyły się "prawdziwe beemki", co jest delikatnie mówiąc - śmieszne....

PS2: Zawsze podobały mi się 166 FL (ale, TYLKO po liftingu), ale na Twoich zdjęciach nie za wiele widać, poza tym, że lubisz zniekształcać zdjęcia nadmiarem filtrów.
A no dlatego że dla mnie to auto nie ma duszy po prostu
Jeżdżąc nią czułem że siedzę w zwykłym dupowozie poza Tym to jest moje zdanie nie musisz się z tym zgadzać
Z zdjęcia jedynie czarno białe [emoji85] bez retuszu żadnego

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 
Fajnie że jeszcze jakieś 166 "nowe" się pojawiają :D daj więcej fotek :)
 
[emoji2389][emoji2394][emoji2394]
144.jpg
145.jpg
146.jpg
147.jpg


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 
18" czekają na opony
149.jpg


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 
#zostańwdomu
Letni setup

[emoji274][emoji2389][emoji2394][emoji2394]
1.jpg
2.jpg


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
3.jpg
4.jpg
 
Ostatnia edycja:
284000km
* wpadły nowe krzyżaki kielichów
*wymiana rolki i paska osprzętu
*zmiana podświetlenia dzwi tablicy i wnętrza na led
*poszukiwania 18" TI trwają

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 
[emoji2389][emoji2394][emoji2394]
1.jpg
2.jpg


Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra