Veloce1984
Użytkownik
- Rejestracja
- Sty 30, 2010
- Postów
- 321
- Lokalizacja
- Brzesko
- Auto
- Alfa Romeo 159 Ti 2.0JTDM Alfa Romeo GT 1.9 JTD Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM
I jest kolejna....
Po roku użytkowania 159 1,9 JTD 150KM , w sumie roku bezawaryjnej jazdy stwierdzam że 159 to nie jest już Alfa ..
166 to jest to coś , moc , dźwięk , kocha autostrady , niskie spalanie , komfort .... jednym słowem idealna
Obecnie szukam 18'' TI może ma ktoś ?







i spotkanie z grupą "speed" już też było
Po roku użytkowania 159 1,9 JTD 150KM , w sumie roku bezawaryjnej jazdy stwierdzam że 159 to nie jest już Alfa ..
166 to jest to coś , moc , dźwięk , kocha autostrady , niskie spalanie , komfort .... jednym słowem idealna
Obecnie szukam 18'' TI może ma ktoś ?







i spotkanie z grupą "speed" już też było