Alfa Romeo 147

S

soszka

Guest
Witam, potrzebuje porady na temat Alfy Romeo 147 1.9 140kM. Chciałabym taką kupic, już nawet jedną znalazłam, ale chciałabym poznać wasze opinie na temat jej awaryjności. podobno największą uwagę należy zwrócic na zawieszenie, ale czy coś jeszcze wyjątkowo często się psuje. będę wdzięczna za opinie. pzdr
 
Na zawieszenie nie trzeba zwracać szczególnej uwagi. Ono samo nie pozwoli o sobie zapomnieć;)
 
Post jakich miliony każdego miesiąca. Poczytaj odpowiednie działy zanim założysz nowy temat.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra