Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115 KM - śląsk

S

seebovsky

Guest
Witam:)
Już od tygonia przyglądam się anonoimowo temu forum. Jutro jadę odebrać swoja Alfe 147 1.9 JTD 115 KM (170.000 km, 2002 r. 5 drzwi) Po dwóch tygodniach poszukiwań i oględzin aut ze śląska trafilo na pewną alfe z ... Sosnowca. Samochód niedawno sprowadzony z Holandii. Po przyjeździe na stacje diagnostyczną potwierdzilo się to co powiedział jego właściciel. Coś tam z nie bardzo z tylnim zawieszeniem. Wszystko zostało usuniete na koszt właściciela no i cena nawed troszke została ucieta. Jedyne co mnie martwi to cieżko chodzące sprzęgło oraz biegi. Czytałem co nie co na ten temat i zobaczymy co z tego wyjdzie. Po podstawowych czynnościach po zakupie samochodu takich jak filtry, oleje czy też rozrząd, trzeba wymienić jeszcze świece, bo juz daja znak o sobie na desce rozdzielczej. Co prawda pali od strzału, ale w zime to może byc już mały problem...
Mile widziane komentarze oraz opinie na temat tego autka.

C24964135_1.jpgC24964135_2.jpgC24964135_3.jpgC24964135_5.jpgC24964135_6.jpgC24964135_7.jpgC24964135_9.jpgC24964135_8.jpgC24964135_10.jpg
Jutro dołącze pare zdjęć prywatych tuż po odbiorze samochodu.C24964135_4.jpg
Pozdrawiam:)
 
Powiem tak...chce dokładnie taka sama
Wypas ciemne auto jasne wnętrze
Szerokości

P.s. napisz na pw ile Cie wyszła jeśli to nie tajemnica
 
chyba będziesz szykował się na wymianę sprzęgła skoro są oznaki
no ale może to nie to
 
miła, fajna sztuka...
nie pękaj... sprzęgło i dwumas to 2000zł ale połowe tego to regeneracja... i śmigasz dalej...:)
Narazie póki co jeździj i się nie przejmuj... gorzej jak już któregoś dnia biegu nie wrzucisz jak Ja w swojej poprzedniej :D:P
Również z chęcia bym sie dowiedzial na pw ile cie wyszla bo niedawno sam sobie z Niemiec przywiozłem taką 2003 jtd 16v.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra