S
seebovsky
Guest
Witam
Już od tygonia przyglądam się anonoimowo temu forum. Jutro jadę odebrać swoja Alfe 147 1.9 JTD 115 KM (170.000 km, 2002 r. 5 drzwi) Po dwóch tygodniach poszukiwań i oględzin aut ze śląska trafilo na pewną alfe z ... Sosnowca. Samochód niedawno sprowadzony z Holandii. Po przyjeździe na stacje diagnostyczną potwierdzilo się to co powiedział jego właściciel. Coś tam z nie bardzo z tylnim zawieszeniem. Wszystko zostało usuniete na koszt właściciela no i cena nawed troszke została ucieta. Jedyne co mnie martwi to cieżko chodzące sprzęgło oraz biegi. Czytałem co nie co na ten temat i zobaczymy co z tego wyjdzie. Po podstawowych czynnościach po zakupie samochodu takich jak filtry, oleje czy też rozrząd, trzeba wymienić jeszcze świece, bo juz daja znak o sobie na desce rozdzielczej. Co prawda pali od strzału, ale w zime to może byc już mały problem...
Mile widziane komentarze oraz opinie na temat tego autka.
Jutro dołącze pare zdjęć prywatych tuż po odbiorze samochodu.
Pozdrawiam
Już od tygonia przyglądam się anonoimowo temu forum. Jutro jadę odebrać swoja Alfe 147 1.9 JTD 115 KM (170.000 km, 2002 r. 5 drzwi) Po dwóch tygodniach poszukiwań i oględzin aut ze śląska trafilo na pewną alfe z ... Sosnowca. Samochód niedawno sprowadzony z Holandii. Po przyjeździe na stacje diagnostyczną potwierdzilo się to co powiedział jego właściciel. Coś tam z nie bardzo z tylnim zawieszeniem. Wszystko zostało usuniete na koszt właściciela no i cena nawed troszke została ucieta. Jedyne co mnie martwi to cieżko chodzące sprzęgło oraz biegi. Czytałem co nie co na ten temat i zobaczymy co z tego wyjdzie. Po podstawowych czynnościach po zakupie samochodu takich jak filtry, oleje czy też rozrząd, trzeba wymienić jeszcze świece, bo juz daja znak o sobie na desce rozdzielczej. Co prawda pali od strzału, ale w zime to może byc już mały problem...
Mile widziane komentarze oraz opinie na temat tego autka.
Jutro dołącze pare zdjęć prywatych tuż po odbiorze samochodu.

Pozdrawiam








