Saimonse
Nowy
- Rejestracja
- Sie 3, 2012
- Postów
- 97
- Lokalizacja
- 3-CITY
- Auto
- AR 159 1.9 JTDm 16 V 2007 Q-T | eks : AR 147 16 V TS 88 kW 2006
Minęło chyba 17 lat odkąd zakochałem się w marce Alfa Romeo. Dopiero w tym roku udało mi się kupić moją pierwszą czarną dziewuszkę ; ) No ale do rzeczy :
## rocznik - 2006 (zaczęła jeździć od końca lutego 2007)
## silnik - TS 16V 120 KM
## wersja - distinctive
## przebieg aktualny - 29k km - } )
## tapicerka - alcantara
## białe zegary
## czujniki parkowania
Na dobry początek wymieniłem :
## pełny rozrząd + pompa + płyn chłodniczy
## wszystkie filtry
## olej - MOTUL 8100 X-CESS 5W40 (pozdro sway)
## żarówka światła mijania - lewa strona
Najbliższy czas do wymiany i zakupu :
## radio + głośniki (na razie chyba jedyna rzecz z której jestem bardzo niezadowolony - największy priorytet)
## zimówki
## na lato chciałbym kupić nowe alu (zastanawiam się nad tristarami) a te co mam obecnie włożyć do zimówek
## ramki forumowe już zamówione ; )
Póki co tak w skrócie. Niebawem napiszę i wkleję więcej zdjęć (te poniższe jeszcze na blachach poprzedniego właściciela). Obecnie moja Alfinka jest pełnoprawną Gdynianką ; )
edycja : dodałem dwa zdjęcia na samym dole ; )
} )
## rocznik - 2006 (zaczęła jeździć od końca lutego 2007)
## silnik - TS 16V 120 KM
## wersja - distinctive
## przebieg aktualny - 29k km - } )
## tapicerka - alcantara
## białe zegary
## czujniki parkowania
Na dobry początek wymieniłem :
## pełny rozrząd + pompa + płyn chłodniczy
## wszystkie filtry
## olej - MOTUL 8100 X-CESS 5W40 (pozdro sway)
## żarówka światła mijania - lewa strona
Najbliższy czas do wymiany i zakupu :
## radio + głośniki (na razie chyba jedyna rzecz z której jestem bardzo niezadowolony - największy priorytet)
## zimówki
## na lato chciałbym kupić nowe alu (zastanawiam się nad tristarami) a te co mam obecnie włożyć do zimówek
## ramki forumowe już zamówione ; )
Póki co tak w skrócie. Niebawem napiszę i wkleję więcej zdjęć (te poniższe jeszcze na blachach poprzedniego właściciela). Obecnie moja Alfinka jest pełnoprawną Gdynianką ; )
edycja : dodałem dwa zdjęcia na samym dole ; )
} )
Ostatnia edycja:
