Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Jeśli chcesz dodać swojej Alfie charakteru i jednocześnie zaznaczyć przynależność do naszej społeczności – to dobry moment, żeby je zamówić.
Szczegóły, zdjęcia oraz informacje o zamówieniu znajdziesz tutaj.
Nie czekaj, bo jak zwykle schodzą szybko.
Dziwna ta polityka ARtyle dobrych prototypów było nie dawno pokazanych jak np. TZ3 Stradale, Pandion (z zewnątrz fenomenalny, wewnątrz nie do zaakceptowania), czy ta pininfarina, aj marzenie, żeby któreś z nich było w produkcji
![]()
tak, ten SUV to jest nieporozumienie trochę, takie gonienie za modą na samochody które nie wiadomo po co są i czemu służą
No właśnie, a skoro nawet Porsche ze swojego brzydkiego Cayenne zrobiło najlepiej sprzedający się model w swojej ofercie, to niby czemu Alfa by nie miała mieć suva?A jakie to ma znaczenie, ważne że się sprzedają
Sporo osób twierdzi, że to już dawno temu nastąpiło...Jakie? Szkoda rozmieniać 100 lat historii na drobne.
A na pierwszy ogień idzie Alfa i Maserati, hehe.Moim zdaniem do SUV-a idealnie pasowałaby Lancia
Nie zapominajmy, że w FGA jest:
a/ Fiat
b/ Alfa
c/ Lancia
d/ Maserati
e/ Ferrari
Moim zdaniem do SUV-a idealnie pasowałaby Lancia - a Alfa powinna się zaopatrzyć w następcę 159 (sedan i kombi), jakieś coupe i kabriolet na początek.
Spróbujmy też zrozumieć koncern. Niedawno był sedan, kombi, coupe i kabriolet. I co? No i jednym słowem kupa.
No właśnie - silniki, masa i stereotypy, i taki był tego efekt.Sedan, coupe i kabriolet z beznadziejnymi silnikami. Kabriolet o wadze 2 ton zapewne. Do tego fama wiecznie psującego się auta. Nic dziwnego, że wyszło, jak wyszło.
