K
Korczu
Guest
http://www.italiaspeed.com/2007/cars/alfa_romeo/06/147_murphy_and_nye/gallery/gallery.html
jak dla mnie bardzo ladne wnetrze i te felgi calkiem calkiem...
dobrze ze mi zostały takie z 156 bede miał je na zime 
jak dla mnie bardzo ladne wnetrze i te felgi calkiem calkiem...