Alfa 75 pare pytań

  • Autor wątku Autor wątku ad_wi
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
A

ad_wi

Guest
Witam.

Mam pare pytań dotyczących 75-ki:
1. Jak sie włącza spryskiwacze przednich reflektorów
2. Czy w elektrycznych lusterkach są dodatkowo "wichajsterki" w rogach szyby do ręcznej regulacji
3. ma ktoś schemat elektryczny wiązki do silnika 1.8 IE

Z góry dziękuje, pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt :)
 
Napisz jaki masz naprawdę silnik w swojej 75 bo niby masz 2 T.S a pytasz o 1.8 I.E ale mam schemat elektryczny do tego silnika . Spryskiwaczy reflektorów u siebie nie miałem . Lusterka elektryczne nie posiadały dzwigienek regulacij
 
ad_wi napisał:
3. ma ktoś schemat elektryczny wiązki do silnika 1.8 IE
Ja osobiście przerabiałem całą instalację elektryczną do 75-tki.
Jeśli masz jakies pytania chętnie pomogę (oczywiście w miarę możliwości :mrgreen: ) Jak coś to pisz na PW.. (mam dostępne wszystkie schematy)
 
75andrew155: wzięło cię dziś na złośliwość :twisted: ??. Może ci wysłać zdjęcia :P . Skoro pisze TS to znaczy, że jest TS. A ty tak naprawdę masz 75 turbo i //// v6 czy tylko tak masz napisane w profilu :lol: ??
 
Poprostu pytam z ciekawościa nie ze złośliwości jak co niektórzy, może sie przygotowywuje swap? Ja jesli się pytam o silnik boxera lub T.S to piszę w jakim celu żeby było jasne dla odpisujących , żadnej złośliwości w tym niema. Twoje docinki są złośliwe ale ja o to sie nie obrażam bo lubie podyskutować na różne tematy z ludzmi którzy mają inne podejście do dyskutowanego tematu i moim zdaniem tak powinno być a wy sie zaraz obrażacie :lol: Ja mam silnik z trabanta w swojej Alfie a w 75 od motoroweru i nie mam kończynki :lol: ale będę miał :mrgreen:
 
Silnik jest 2.0 TS a oryginalnie był 1.8 IE ten kto robił swapa nie zrobił tego jak powinien wiązka wraz z kolektorem dolotowym i komputerem została z silnika 1.8. silnik ten pochodził z alfy 164. Poszukuje również oryginalnego kolektora do TSa w miare przystępnej cenie. Komputer od TSa już mam a wiązke chce przerobić.
 
A widzisz i wszystko jasne oto mi chodziło :idea: Części do starago T. S jest kupa na Allegro nie powinno być kłopotu
 
75andrew155, jak byś mógł to podeślij mi schemat do silnika 1.8 IE z góry dziękuje :)
 
No co ty alfaholicy się na siebie nie obrażają 8) . Może czasem się za bardzo gotuję :oops:
 
Nie wiem czy nadal aktualne, ale:

- spryskiwacze dzialaja automatycznie, razem ze spryskiwaczami przedniej szyby, ale tylko gdy masz zapalone swiatla.

- w lusterkach sterowanych elektronicznie nie ma dzwigienek do sterowania recznego (przynajmiej ja nie mam)

Pozdrawiam
 
Dzięki Alfi... co do lusterek to u mnie faktycznie poprzedni właściciel wymienił z elektrycznych na manualne może mu sie popsuły i z elektrycznych lusterek zostały mi tylko przełącznik do ustawiania lusterek i wiązka... może ma ktoś po pieniądzach do odstąpienia elektryczne lusterka ?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra