Witam przymierzam się zakupu tego samochodu. Ramki ma forumowe i robi naprawdę wrażenie.
Czy ktoś z Was zna to auto?
http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-166-bogate-wyposazenie-dwa-komplety-felg-ID6y5dvb.html
Serdecznie dziękuje za informacje.
Czy ktoś z Was zna to auto?
http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-166-bogate-wyposazenie-dwa-komplety-felg-ID6y5dvb.html
Serdecznie dziękuje za informacje.