k3ss
Nowy
- Rejestracja
- Sie 16, 2013
- Postów
- 238
- Lokalizacja
- Wlkp.
- Auto
- były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
Witam serdecznie..
To już moja 3 alfa.
Najpierw 147, później 159, a teraz znów 159
Wymaga trochę dopracowania (większe felgi
) ale ogólnie jest bardzo zadbana i całkiem ładnie wygląda.
Nie ma tak bogatego wyposażenia jak poprzednia (raczej standard
bez wodotrysków co ciut boli
) ale najważniejsze że to AR 



Na razie spisuje się świetnie przez ok 6 tys km (półtora miesiąca)
Szerokości
i pozdrawiam!
To już moja 3 alfa.
Najpierw 147, później 159, a teraz znów 159
Wymaga trochę dopracowania (większe felgi
Nie ma tak bogatego wyposażenia jak poprzednia (raczej standard



Na razie spisuje się świetnie przez ok 6 tys km (półtora miesiąca)
Szerokości
i pozdrawiam!