[159] Alfa 159 SW [w kolorze ferrari ;)))]]]

k3ss

Nowy
Rejestracja
Sie 16, 2013
Postów
238
Lokalizacja
Wlkp.
Auto
były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
Witam serdecznie..

To już moja 3 alfa.

Najpierw 147, później 159, a teraz znów 159 :)

Wymaga trochę dopracowania (większe felgi :)) ale ogólnie jest bardzo zadbana i całkiem ładnie wygląda.
Nie ma tak bogatego wyposażenia jak poprzednia (raczej standard :( bez wodotrysków co ciut boli :P) ale najważniejsze że to AR :)


awc2.jpgawc8.jpgIMG_1216.jpg

Na razie spisuje się świetnie przez ok 6 tys km (półtora miesiąca) :)


Szerokości
i pozdrawiam!
 
Super kolor, gdybym miał kupować nową z salonu to na prawdę miałbym duzy problem z kolorem: taką jak Twoja czy białą, a może czarną? :)

Tak jak piszesz, większe felgi i będzie git!
 
Bardzo ladna! Tez lubie czerwone :)
A dlaczego zmieniales na druga 159? Nowsza?

szerokosci!
 
kolor rewelacyjny, gratulacje fajna sztunia :) wrzuć większe fele no i co najważniejsze niższy profil opony bo na tych balonach śmiesznie wygląda
 
tja.. tak jak piszecie, wieksze felgi to podstawa..
ale żal bo opony są niemalże nowe.. ;)
ale to i tak raczej na przyszły rok. przynajmniej nie czuć dziur :P

a zmieniona na ciut młodszą, z mniejszym przebiegiem :) i w lepszym stanie ogólnie..
 
Kolor piękny! W sumie jak dla mnie osobiście jedyny, na który bym zamienił czarny :P co do kół - mam ten sam dylemat, opony praktycznie nowe, a chciało by się już zakładać 18" :D
 
Amortyzatory
Powrót
Góra