airbag w fotelu [156]

alces1

Aktywny
Rejestracja
Lip 13, 2007
Postów
6,536
Lokalizacja
Żegocina
Auto
AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
Witam!
Moja tapicerka jest już troszkę zużyta, nie jest jeszcze poprzecierana, ale nie jest to niestety welur i znać już na niej ząb czasu. W związku z tym mam takie pytanie: gdybym kiedyś zechciał oddać fotele do tapicerowania, to co stanie się z poduszkami w nich zamontowanymi? Po pierwsze, czy poradzi sobie z tym tapicer - by mogły one nadal działać, a po drugie, co stanie się kiedy po odłączam wszystkie przewody prowadzące do foteli? Czy po ich ponownym zamontowaniu nie będzie żadnych problemów i airbagi będą działać, a kontrolka od nich przypadkiem się nie zaświeci?
Może ktoś z Was przerabiał już podobny temat związany z demontażem foteli?
 
Dzięki, nie pomyślałem, że można poszukać innego fotela:)
Tak, jest czarna, sporych rozmiarów płaska zaślepka z boku oparcia.
Czy nadal chcesz bym wstawił Ci to zdjęcie?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra