M
marcin1135
Guest
Witam.
Czasami pojawia mi sie komunikat na wyswietlaczu Air Conditional fault - contact workshop". WYdaje mi sie, ze jka klikne ok wszystko jest w porzadku i dalej chlodzi.
Mial ktos moze podobny problem i wie o co chodzi?
Czasami pojawia mi sie komunikat na wyswietlaczu Air Conditional fault - contact workshop". WYdaje mi sie, ze jka klikne ok wszystko jest w porzadku i dalej chlodzi.
Mial ktos moze podobny problem i wie o co chodzi?