[33] nakrętka mocująca koło pasowe

anubis82

Nowy
Rejestracja
Lis 26, 2007
Postów
80
Lokalizacja
poznan
Mam następujące pytanie: rozbieram silnik (generalny remont) i nie mogę za chiny ludowe odkręcić koła pasowego. Czy przypadkiem nakrętka która je mocuje nie ma lewego gwintu? W instrukcji montażowej sprawdzałem ale nie mogę nic znaleźć. Silnik to 1.7 16v (chociaż to chyba nie ma znaczenia) Pozdrawiam
 
O ile dobrze pamiętam jest tam normalny gwint ale jutro jeszcze to zweryfikuje bo mam stary silnik w częściach.


Dodano
Właśnie sprawdziłem tą śrubę i na pewno jest tam normalny gwint.
 
Wielkie dzieki! Dzisiaj pożyczyłem od kolegi porządny klucz; jutro biorę się za rozkręcanie.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra