Q
qmAQ
Guest
Jak w temacie. Rozkręciłem wszystko, przegub na wierzchu.
I nie bardzo wiem czy jest tam jakieś zabezpieczenie, w nowym mam zawleczkę ale w starym jej nie ma. Nie chce walić młotkiem póki się nie upewnie.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
I nie bardzo wiem czy jest tam jakieś zabezpieczenie, w nowym mam zawleczkę ale w starym jej nie ma. Nie chce walić młotkiem póki się nie upewnie.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.