Piotrek1987
Nowy
Mogłby sie ktos podzielic opina na temat tego silnika oraz na temat tego jak pasuje on do tego konkretnego modelu.
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Mogłby sie ktos podzielic opina na temat tego silnika oraz na temat tego jak pasuje on do tego konkretnego modelu.
Silnik ma 175 K/W
Jedna z najlepszych jednostek w dziejach motoryzacji .
Boski silniczekco tu dużo mówić.. ekonomiczny i żwawy..