2.4jtd 20v

Rejestracja
Paź 31, 2006
Postów
207
Lokalizacja
Olkusz
Auto
164 Q4
Mogłby sie ktos podzielic opina na temat tego silnika oraz na temat tego jak pasuje on do tego konkretnego modelu.
 
Krajcok ja mam w swojej Alfie ten silnik rok 2004. Może Ty podciągałeś moc do 200 KM. Jak to można zrobić i co ze spalaniem paliwa.
 
200 konny ma takie samo spalanie co 140 konny z taką samą techniką jazdy
 
Jedna z najlepszych jednostek w dziejach motoryzacji .
W 166 sprawdza się idealnie .
Silnik ma 175 K/W
Można zwiekszyć moc do 200 K/W bez problemu
Ekonomia spalania
polecam .
s.
 
Witam
W mojej belli (156) jest ten silniczek i jest on zczipowany na 200 koni. Spalanie to srednio 7.25/100 przy dynamicznej jezdzie. Jak sie ktos uprze i bedzie jezdzil oszczednie to jest w stanie wykrecic duzo lepsza srednia spalania. Moment to az 445 Nm co robi frajde z jazdy na trasie. Bez kontroli trakcji to ciezko byloby ruszyc z miejsca :P
Zeby podbic moc trzeba sie wybrac do profesjonalisty z odpowiednim oprogramowaniem i hamownia. Koszt takiej zabawy nie jest maly ale warto :D
 
Amortyzatory
Powrót
Góra