M
M@rcin
Guest
Eh... podczas poszukiwania "modułu świateł" natknołem sie na oto takie "komputery" które, no właśnie... są jakby podlane / zalane / zamoczone. Teraz są niby suche, zero wilgoci , pozostał jedynie ślad, że coś sie tam działo. Teraz pytanie skąd ta "woda" koloru czerwono-różowego... czyżby z nagrzewnicy?
I za co odpowiada to niebieskie pudełeczko?


P.S Przepraszam za jakość zdjęć, niestety mam do dyspozycji tylko komórke.
I za co odpowiada to niebieskie pudełeczko?


P.S Przepraszam za jakość zdjęć, niestety mam do dyspozycji tylko komórke.