[166] problem z kodem

  • Autor wątku Autor wątku Leszek K
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
L

Leszek K

Guest
odłaczyłem akumulator po podłączeniu ALFA chce jakiś kod nic nie działa co robić?
 
Jak kupowałeś Alfę dostałeś karty kodowe ?
 
Więc jak nie masz kart kodowych to lipa,musisz się wybrać do ASO podać nr nadwozia i oni Ci to sprowadzą oczywiście zapytaj wcześniej ile Cię to będzie kosztować. Bez kodu nie będzie działał ICS czyli wyświetlacz główny ;// kod jest 4 cyfrowy,ale jeżeli nie dostałeś karty kodowej to jedyne wyjście to ASO. Pozdrawiam!
 
lol to sie wkompałes jak przy kupnie miałem kilka kartek w tym własnie kod do radia :D powodzenia w odzyskiwaniu kodu .... :P
 
dzięki chłopaki gościu który mi sprzedał auto miał kod ale zapomniał mi podac przeraszam za fatyge ALFA chodzi jak złoto jak by ktoś miał zmieniarke CD w dobrej cenie to proszę o kontakt i włącznik ogrzewania siedzenia też by sie przydał kocham to AUTO
 
Amortyzatory
Powrót
Góra