[164] Dzikie obroty

  • Autor wątku Autor wątku łukasz0000
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    obroty
Ł

łukasz0000

Guest
Siema! Mam jeszcze jeden problem mianowicie po odpaleniu mojej alfy ni stąd ni zowąd wkręca się na maksymalne obroty. I nic z tym sie nie da zrobic dopiero po wyłączeniu wyłączeniu stacyjki samochód gaśnie... Czego to może byc wina??? Czy to coś poważnego?
 
Sprawdź przepustnicę i jej czujnik.
 
Napisz do Phantoma71. On poda Ci napięcia na czujniku położenia przepustnicy. Wtedy będziesz mógł miernikiem sprawdzić wszytsko. Zobacz też czy linka od przepustnicy się nie zawiesza nigdzie i czy jakihś paprochów nie naleciało.
Ja kiedyś jak linke od przepustnicy ruszałem to nie ułozyłem jej nalezycie i miałem to samo.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra