[159] 159 TBi berlina, Grigio Titanio

18" półksiężyce z Giulietty + Uniroyal 235/45 też potrafią być lekkie :)
( drugie to "policyjne" 17-tki)
IMG_20190320_104402.jpgIMG_20190320_104341.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kilka zdjęć na JR'ach i z nowymi Brembo XTRA w połączeniu z klockami Galfer'a. Zobaczymy, jak te tarcze się będą spisywać. Poprzednie nieco klękały po kilku hamowaniach ze 160-180 i nie wykorzystywały potencjału klocków i faktu, że założyłem przewody HEL w oplocie. Przy okazji zostały przepatrzone zaciski, zmieniony wahacz górny a na zmianę czekają linki ręcznego przed zimą.
 

Załączniki

  • DSC_0152aaaa.jpg
    DSC_0152aaaa.jpg
    66.7 KB · Wyświetleń: 0
  • DSC_0148aa.jpg
    DSC_0148aa.jpg
    65.1 KB · Wyświetleń: 0
  • DSC_0150aaa.jpg
    DSC_0150aaa.jpg
    73.8 KB · Wyświetleń: 0
  • DSC_0165aaa.jpg
    DSC_0165aaa.jpg
    65.8 KB · Wyświetleń: 0
Ostatnia edycja:
Jest moc. Zrób jeszcze zdj z profilu.
 
Mega! Zwłaszcza z tymi hamulcami ;)

Jaki to jest dokładnie kolor felgi?
Też mam 159 w tym kolorze i właśnie chodzą mi po głowie felgi w kolorze grafitowym, jednak bałem się, że się zleją z lakierem. U Ciebie to bardzo fajnie wygląda i chyba się zdecyduje :confused:
 
Mega! Zwłaszcza z tymi hamulcami ;)

Jaki to jest dokładnie kolor felgi?
Też mam 159 w tym kolorze i właśnie chodzą mi po głowie felgi w kolorze grafitowym, jednak bałem się, że się zleją z lakierem. U Ciebie to bardzo fajnie wygląda i chyba się zdecyduje :confused:

To są felgi pomalowane przeze mnie. Oryginalnie były jasno srebrne. Jeśli chcesz, mogę Ci podać skład lakieru i w każdym mieszalniku Ci taki dorobią.
 
Ładnie, bardzo ładnie.
Zestawik tarcz i klocków wart tysiaczka. Napisz jak się sprawuje bo planuje dokładnie taki sam setup do swojej Alficzki [emoji16][emoji16]

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Lakier robiony z bazy Kapci ale numery są uniwersalne:

- 240g B151
- 90g B392
- 3g B456
- 9g B471
 
Jest moc. Zrób jeszcze zdj z profilu.

[MENTION=25095]magil[/MENTION]- mówisz i masz. Zrobione na szybko bo nie mam czasu na lepszą sesję a lada dzień trzeba założyć zimowe buty.
 

Załączniki

  • P_20191108_141920_vHDR_Autoaaaa.jpg
    P_20191108_141920_vHDR_Autoaaaa.jpg
    82.6 KB · Wyświetleń: 0
  • P_20191108_141926_vHDR_Autoqaaaa.jpg
    P_20191108_141926_vHDR_Autoqaaaa.jpg
    73.4 KB · Wyświetleń: 0
Felgi wyglądają jak zdjęte z jakiegoś Lexusa ;)
 
Wreszcie znalazłem czas i obszyłem sobie na nowo kierownicę. 2,5 roku się do tego przymierzałem:) Teraz muszę gałkę na nowo obszyć bo robiłem ją prawie 3 lata temu i już zaczyna się skóra świecić i źle wygląda w porównaniu ze świeżą skórą na kierownicy.
 

Załączniki

  • 1604960148808aaa.jpg
    1604960148808aaa.jpg
    52.3 KB · Wyświetleń: 0
  • 1604960148826aaaa.jpg
    1604960148826aaaa.jpg
    74.2 KB · Wyświetleń: 0
  • 1604960148835aaa.jpg
    1604960148835aaa.jpg
    95.4 KB · Wyświetleń: 0
  • 1604960148862aaaa.jpg
    1604960148862aaaa.jpg
    100.8 KB · Wyświetleń: 0
Trzeba przyznać, że biała nić wygląda kozacko :top:
 
To jest jasno szary kolor. Tutaj może tak wyszło.
 
Zdecydowanie. Świetnie komponuje się z dekorem.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra