[156] zarowki postojowe xenon

  • Autor wątku Autor wątku Doman
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    xenon
D

Doman

Guest
wiem ze temat z zarowkami juz byl ale nie znalazlem nic dla mnie a wiec : padla mi postojowka a mam xenony no i nie mam pojecia jak to sie wyciaga czyzby byl taki problem z postojowka?
a no i czy to jest jakas standartowa zarowka czy moze z tymi asymetrycznymi wypustkami jak to bylo w 166?



thank you from the mountains :-)
 
kurcze nikt nie wie?
a moze jak sie wyciaga lampe czy da sie bez sciagania zderzaka?
 
browar Ci sie nalezy
dzieki
ps zarowka jest niestandardowa z asymetrycznymi wypustkami czego sie mozna bylo spodziewac
pozdowionka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra