156 z opolskiego

waclaw

Nowy
Rejestracja
Kwi 27, 2017
Postów
19
Auto
dopiero kupuje
Ktos moze ogladal czarna 156 w sedanie z nysy za 4,250zl lub srebnego z otmuchowa? Dzieki
 
Nie mogę podać linka bo nie mam 10 postów

alfa-romeo-156-wersja-1-9-jtd-sportiva-klimatyzacjaoplacony-zamiana-ID6yCnLn.html#xtor=SEC-8[/url]

oferta/alfa-romeo-2003-lift-156-1-9jtd-alu-CID5-IDlRfpe.html#4e6844a02f[/url]

Oby dwa z olx. za wszelkie sugestie byłbym bardzo wdzięczny
 
Ostatnia edycja:
Przygotuj sobie miernik do lakieru i jedz ogladac. Na zdjeciach auta zawsze lepiej wygladaja niz w rzeczywistisci.

Skad jestes?
 
Jak chcesz to moge podjechac w czwartek ją poogladac, tą z opola z kamila.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra