[156] trzecie światło stopu - wymiana diód

Status
Ten wątek został zamknięty.
T

Tfaruk

Guest
Witam!
Mam pytanie jak wymienić diodę w trzecim światle stopu ??
Spaliła mi się jedna i chciałbym ją wymienić. Jak się tam dostać ???
 
Aby wymienić żarówkę trzeciego światła stopu
(typ A, moc 3,2W) w zespole żarówek, należy:
- otworzyć pokrywę bagażnika,
- odkręcić kołki mocujące, odłączyć i obniżyć wykładzinę,
- odkręcić pokrętło i wyjąć kompletny zespół lampy,
- odkręcić śruby,
- wymontować klosz lampy i wymienić przepaloną żarówkę,
- zamontować klosz lampy i zamontować kompletny
zespół lampy, blokując pokrętło,
- zamontować prawidłowo wykładzinę i zamocować
kolkami.
To z instrukcji mozesz ja sciagnac z forum, poszukaj
powodzenia :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Amortyzatory
Powrót
Góra