Dario_83
Nowy
- Rejestracja
- Mar 10, 2008
- Postów
- 121
- Lokalizacja
- Jedlnia Letnisko
- Auto
- AR 159 1.9 JTDm 2008 AR 156 2.4 JTD 2003
JA w temacie.
POdczas hamowania coś piszczy jakbym miał pieska (szczeniaka) pod maską
NAjbardziej słychać te piski jak jest samochód obciążony.
Wiecie co to może być?
POdczas hamowania coś piszczy jakbym miał pieska (szczeniaka) pod maską
NAjbardziej słychać te piski jak jest samochód obciążony.
Wiecie co to może być?