C
CEHU
Guest
Chciałem wam przedstawić moją dziewczynkę którą mam dość krótko bo od pół roku, zmian wizualnych praktycznie nie ma i raczej nie przewiduje żadnych, zmiany jeśli będą to tylko przy układzie napędowym
i może w środku.
Wiec dana narodzin to 2000 rok. Kolor jak widać srebrny metalik, silnik jedyne słuszny 2,5 V6 oczywiście bez gazu. 4 poduszki, klima, siedzenia chyba welurowe
, kierownica drewniana jak i konsola. To chyba na tyle, teraz parę świeżych zdjęć po dzisiejszej polerce.
Jeszcze jest na stalówkach i zimowych bucikach
Wiec dana narodzin to 2000 rok. Kolor jak widać srebrny metalik, silnik jedyne słuszny 2,5 V6 oczywiście bez gazu. 4 poduszki, klima, siedzenia chyba welurowe
Jeszcze jest na stalówkach i zimowych bucikach
Ostatnia edycja: