[156] Moja 156- Nero Fuoco

b.piotrus

Nowy
Rejestracja
Maj 10, 2008
Postów
385
Lokalizacja
Otmuchów
Auto
Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
Trochę czasu minęło, najwyższy czas się przedstawić :) - oto moja czarna 156 :D










A na tym zdjęciu trochę widać, dlaczego Nero Fuoco, a nie tylko Nero :D

 
skad ja to znam....identyczna mam....piekna jest Twoja niuńka tylko pozazdroscic... :mrgreen:
 
No jakbym swoja widział :mrgreen:

fele te same nawet, bardzo ładna Alfa Romeo :mrgreen:
 
prima sort, kolego. piękności i ach ten silniczek.... czemu ja takiego nie mam...
 
Ladna, tylko kapcie mają za duzy balon i nie lezy mi ten braz w srodku... ;) Poza tym... czarne jest piekne
 
też mam to "drewno" w środku i osobiście bardzo mi się podoba :) a lakier wygląda jakby dopiero fabrykę opuścił :) świetna ;]
 
Amortyzatory
Powrót
Góra