J.A.N
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 11, 2008
- Postów
- 216
- Lokalizacja
- Ostrów Wlkp.
- Auto
- Alfa Romeo156 1.9 JTD 8V 115 KM 2003
Od 2-3 dni pogoda się poprawiła, jest gorąco, zdaża się że słonko świeci itd. itp.
Wczoraj wsiadam do auta, gorąco jak jasny ... gwint, przekręcam kluczyk a alfa mi "mówi" POSSIBILE ICE ON ROAD i śliczną śnieżynkę narysowała (ma talent) - dodam że robi taki numer nie pierwszy raz (?!?)
Co wy na to ? Nie wiem co o tym myśleć
Wczoraj wsiadam do auta, gorąco jak jasny ... gwint, przekręcam kluczyk a alfa mi "mówi" POSSIBILE ICE ON ROAD i śliczną śnieżynkę narysowała (ma talent) - dodam że robi taki numer nie pierwszy raz (?!?)
Co wy na to ? Nie wiem co o tym myśleć