[156]Alfa zwariowała ?

  • Autor wątku Autor wątku J.A.N
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia

J.A.N

Nowy
Rejestracja
Wrz 11, 2008
Postów
216
Lokalizacja
Ostrów Wlkp.
Auto
Alfa Romeo156 1.9 JTD 8V 115 KM 2003
Od 2-3 dni pogoda się poprawiła, jest gorąco, zdaża się że słonko świeci itd. itp.
Wczoraj wsiadam do auta, gorąco jak jasny ... gwint, przekręcam kluczyk a alfa mi "mówi" POSSIBILE ICE ON ROAD i śliczną śnieżynkę narysowała (ma talent) - dodam że robi taki numer nie pierwszy raz (?!?)

Co wy na to ? Nie wiem co o tym myśleć
 
Amortyzatory
Powrót
Góra