[156] Akumulator - jaki kupić?

B

Bianco

Guest
Witam, muszę wkrótce wymienić u siebie akumulatorek.
Proszę o podpowiedź co polecacie do 156-ki: jakiej firmy, za jaką kwotę itp. Chodzi mi o połączenie w miarę możliwości jakości z ceną.
Do tej pory jeżdżę na akumulatorze firmy Banner - 62Ah. Może ktoś wie gdzie w miarę rozsądnie można dokonac zakupu w Warszawie? :D
 
VARTA
5634000613162
Pojemność akumulatora [Ah]: 63 Prąd rozruchu wg EN [A]: 610

Dalem w intercarsie 400 pln :) Jestem bardzo zadowolony - nawet radio przy odpalaniu nie gasnie a wczesniej gaslo ;) (co nie znaczy ze odpalam z wlaczonym :P )
 
A ja polecam Ci Centra Futura 62Ah 640A (płaciłem 370zł) i od pół roku spisuje się bez zarzutów.
 
tak jak koledzy piszą Centra ma wzmacniane plytki a warte miale w przez 5 lat a btw Banner nie jest zły jakby ponownie kupic

na pewno nie kupuj boscha
 
Kolego każdy firmowy jest dobry oprócz Boscha :x .
Ja miałem Boscha i była porażka. Lubił wariować i rozładować się z niczego.

Ja też poszukuje akumulatora bo mój Bosch już padł, a teraz chwilowo jeżdżę na starej Centrze i spisuje się świetnie, a ma już parę dobrych lat.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra