156>1etnies1>

  • Autor wątku Autor wątku 1etnies1
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
1

1etnies1

Guest
tu zalaczam foteczki mojej beli dodam tylko:
silnik 2,4 jtd
full elektryka oprocz komputera ale jeszcze tydzien:)
felgi 16"
zreszta co bede sie rozpisywal widac przeciez
niestety zdjecia nie sa najlepiej zrobione ale to przez brak czasu
 
Zywe srebro... jeśli jeździ jak wygląda- strach się bać :lol:
 
Z tym silnikiem to musi latać. Oryginalne felgi. Sreberko. Cud :mrgreen:
 
wspomniales cos o komputerze! jaki jest koszt montazu i czy trzeba kombinowac cos przy dessce rozdzielczej???

Alfa Piekna !!!
 
Płoza i tylne chlapacze out. A reszta ok, telefony wiadomo ładne ;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra