1
1etnies1
Guest
tu zalaczam foteczki mojej beli dodam tylko:
silnik 2,4 jtd
full elektryka oprocz komputera ale jeszcze tydzien
felgi 16"
zreszta co bede sie rozpisywal widac przeciez
niestety zdjecia nie sa najlepiej zrobione ale to przez brak czasu
silnik 2,4 jtd
full elektryka oprocz komputera ale jeszcze tydzien
felgi 16"
zreszta co bede sie rozpisywal widac przeciez
niestety zdjecia nie sa najlepiej zrobione ale to przez brak czasu