C
csscss
Guest
Wkońcu i ja pochwale się moją Bellą.
Kupiona w grudniu 2000 roku w kraju. W 2005 roku dostała się w moje ręce.( po długich poszukiwaniach odpowiedniego egzemplarza)
Od tego czasu staram się w miarę moich możliwości dbać o autko aby jeżdziło i wyglądało niemal jak nowe :wink: .
Wprowadzone zmiany prze ze mnie ograniczają się do kosmetyki.między innymi dałem:
Tuby zegarów ,kratki -(kółka) nawiewów i obudowy klamek wew, z modelu po liftingu wnętrza.
Wsadziłem ramke na radio, nową klasyczną skórzaną gałke zmiany biegów, czy białe kierunkowskazy boczne.,
Nie zamierzam zasadniczo nic zmieniać, myślałem o nakładkach na progi ale jak dla mnie to za,, dużo zachodu,,
.Chce wymienić jeden reflektor bo mi zaśniedział i widać kontrast pomiędzy drugim. Chętnie też wymienił bym zmatowiałe plastikowe przednie podszybie pod wycieraczkami.
Planuje też obszycie kierownicy nową skórą z czerwonym ściegiem nici,
Ot tyle. Pozdrawiam
Kupiona w grudniu 2000 roku w kraju. W 2005 roku dostała się w moje ręce.( po długich poszukiwaniach odpowiedniego egzemplarza)
Od tego czasu staram się w miarę moich możliwości dbać o autko aby jeżdziło i wyglądało niemal jak nowe :wink: .
Wprowadzone zmiany prze ze mnie ograniczają się do kosmetyki.między innymi dałem:
Tuby zegarów ,kratki -(kółka) nawiewów i obudowy klamek wew, z modelu po liftingu wnętrza.
Wsadziłem ramke na radio, nową klasyczną skórzaną gałke zmiany biegów, czy białe kierunkowskazy boczne.,
Nie zamierzam zasadniczo nic zmieniać, myślałem o nakładkach na progi ale jak dla mnie to za,, dużo zachodu,,
.Chce wymienić jeden reflektor bo mi zaśniedział i widać kontrast pomiędzy drugim. Chętnie też wymienił bym zmatowiałe plastikowe przednie podszybie pod wycieraczkami.
Planuje też obszycie kierownicy nową skórą z czerwonym ściegiem nici,
Ot tyle. Pozdrawiam