alfasound_mania
Nowy
- Rejestracja
- Mar 3, 2007
- Postów
- 858
- Lokalizacja
- Gdańsk
- Auto
- Alfa Romeo 155 1.8 8V;Alfa Romeo GT 1.9 JTD;Alfa Romeo 145 1.9 JTD
Witam nadszedł czas na wymianę świec zaczął przerywać na razie pomieszałem świece czyli sparowałem na tym samym cylindrze lepsze z gorszymi.
Jakie są Wasze doświadczenia ze świeczkami na jakich śmigacie ?
Moje doświadczenie jest takie że alfka jak przyleciała z włoch była na Golden Lodgach fajne świece ale szukałem i nie są za bardzo dostępne w sprzedaży obecnie jest jeszcze na Beru Ultra X również cztero elektrodowa świeca bardzo9 fajnie się samochód spisywał wytrzymały prawie 40 tys. sprzedawca mówił że starczą na 60
Do 155tki wujasa włożyłem ostatnio Briski tuning coś tam dobra świeca ale bez szaleństw przereklamowana trochę natomiast 145 Boxerek mój śmiga na NGK platinum.
Mam nadzieje że dopowiecie jakieś swoje doświadczenia i nakierujecie mnie na coś może innego.
Jakie są Wasze doświadczenia ze świeczkami na jakich śmigacie ?
Moje doświadczenie jest takie że alfka jak przyleciała z włoch była na Golden Lodgach fajne świece ale szukałem i nie są za bardzo dostępne w sprzedaży obecnie jest jeszcze na Beru Ultra X również cztero elektrodowa świeca bardzo9 fajnie się samochód spisywał wytrzymały prawie 40 tys. sprzedawca mówił że starczą na 60
Do 155tki wujasa włożyłem ostatnio Briski tuning coś tam dobra świeca ale bez szaleństw przereklamowana trochę natomiast 145 Boxerek mój śmiga na NGK platinum.
Mam nadzieje że dopowiecie jakieś swoje doświadczenia i nakierujecie mnie na coś może innego.