Witam ponownie
dzieki za wsparcie .........własnie uporałem sie z tym problemem nawew działa na wszystkich biegach

problem był z dioda na płytce rezystora! w sumie robota nie do konca trudna ale bardzo ciezki dostep do tej płyti ja sie neizle gimnastyklowałem

dla kogs z pobnym problemem problemem mam rade.........otóz jak bedziecie montowac nowa diode to nie loutujcie jej tylko skrecie! nalepiej do skrecenia wykorzystac zwykła kostke elektryczna!(tak poradził mi auto elektryk , mówi ze luty nie wutrzymuja temperatury) pzred zabraniem sie do roboty poirponuje zaopatrzyc sie w krótki srubokret(sama raczkaz bitem) i naczej jest naprawde trudno!!!............aha dioday działja w jedna strone wiec nie zawsze od razu mozna trafic
w razi problemów prosze pisac chetnie pomoge
dzieki za pomoc pozdrawiam