A
Antek
Guest
Pytanie bardzo proste wiec pewnie bedziecie wiedzieć: Czy dużo jest roboty zeby wyjąć obudowe filtra powietrza?? Ile jest śrób i czy są ukryte jakieś konstrukcyjne niespodzianki?? Jak wiecie to piszcze Dzieki Pozdrawiam