Andrzej_Kolbudy
Użytkownik
- Rejestracja
- Lip 10, 2009
- Postów
- 604
- Lokalizacja
- Gdańsk
- Auto
- Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
I mojemu Mito stuknęło właśnie 100.000km.
Wspaniały, piękny samochód w kolorze Rosso Alfa z rewelacyjnym silnikiem 1.6 jtdm podkręconym do 135KM i 385Nm, rocznik 2009.
Radość z jazdy jest ogromna. Na samą myśl, że miałbym zaraz usiąść za kierownicą uśmiech pojawia mi się na twarzy.
Samochód właśnie mi się zamortyzował, więc za pół roku wymieniam go na nowy, prawie identyczny.
Wspaniały, piękny samochód w kolorze Rosso Alfa z rewelacyjnym silnikiem 1.6 jtdm podkręconym do 135KM i 385Nm, rocznik 2009.
Radość z jazdy jest ogromna. Na samą myśl, że miałbym zaraz usiąść za kierownicą uśmiech pojawia mi się na twarzy.
Samochód właśnie mi się zamortyzował, więc za pół roku wymieniam go na nowy, prawie identyczny.