zagazowanie

Not found
  1. bartek15

    [Giulietta] Czy wciąż wybralibyście diesla?

    Drodzy forumowicze, wczoraj w wyniku wypadku żywota dokonała moja ukochana giulietta (więcej o niej w tym wątku: https://www.forum.alfaholicy.org/nasze_belle/176606-biala_giulietta_2_0_jtdm_170km.html?highlight=) Samochód miał silnik 2.0 jtdm 170km i był to dla mnie silnik idealny, dynamiczny i...
Amortyzatory
Powrót
Góra