obudowa filtra

Obudowa komputera – najczęściej metalowa (stalowa lub aluminiowa) zamknięta skrzynka w formie prostopadłościanu z elementami plastikowymi, umożliwiająca umieszczenie i zamocowanie najważniejszych elementów komputera. Niektóre obudowy mają wbudowany zasilacz komputera lub filtry kurzu.

View More On Wikipedia.org
  1. Z

    [MiTo] Obudowa filtra oleju

    Witam Czy ktoś wie jaki rozmiar nasadki do odkręcenia obudowy filtra oleju 1,3 JTDM 95KM
  2. P

    [159] Uszkodzona obudowa filtra powietrza

    Witam. Mam pewien problem, gdyż mam uszkodzoną obudowę filtra powietrza, raczej nie do uratowania. Ceny na allegro tego kawałka plastiku są moim zdaniem chore, 500zł używana (nie wiadomo jaki stan) a ok 1000zł za nową. Mam pytanie co sądzicie o tym, żeby zamontować filtr stożkowy? Robił już ktoś...
  3. D

    [Brera] Obudowa filtra powietrza

    Witam. Posiadam AR Brera 2.4 i potrzebuje samej obudowy filtra powietrza, ponieważ plastik w mojej jest rozwalony i mam pytanie czy są jakieś zamienniki np z Alfy 156. Szukałem, ale nie znalazłem typowo do brery, czy ktoś mogłby mi podpowiedzieć gdzie znajdę taka obudowe? Pozdrawiam
  4. Y

    [159] Obudowa filtra powietrza

    Witam, Kto wie, czy obudowa filtra powietrza do 2.4 210KM jest taka sama jak do 1.9 i 2.0 ?
  5. P

    [159] cieknie olej filtra oleju 159 jtdm

    Mam pytanie wymieniano mi olej w alfa 159 150KM i widzę że cieknie olej z filtra oleju. Zauważyłem że na obudowie filtra jest jakaś mała wychodząca rurka . bez węża co ona oznacza i czy to tak mam być. Proszę o pomoc pozdrawiam Piotr
  6. macki2go

    puszka filtra powietrza

    witam moje pytanko brzmi czy mała dziura w obudowie filtru powietrza może mieć jakiś związek z mniejszą mocą?????? co jeszcze takie pęknięcie może spowodować ?????? pozdrawia,m,:girl_wacko:
  7. V

    [146] Czy ktoś to robił??

    Witam wszytkich:) Mam takie pytanie czy ktoś demontował całkowicie obudowę filtra powietrza w 146??? bo ja próbowałem ale nie da rady jej wyjąć ;/ trzeba odkręcać Lewe nadkole tzn błotnik... bo inaczej nie wyjdzie cała puszka :( Bo chce naprawić uchwyty mocujące puszkę, a nie mogę jej wyjąć;/...
Amortyzatory
Powrót
Góra