impreza

Impreza – wydarzenie kulturalne o różnorodnej treści i formie, przeznaczone dla publiczności.
Przyjmuje się, że jest to np. koncert, zabawa, widowisko, bal, loteria fantowa, zawody sportowe itp.. Mogą one być organizowane w celach rozrywkowych, propagandowych lub dochodowych.
Słowo „impreza” pochodzi od włoskiego impresa.
Imprezy rozróżnia się pod względem tematyki (np. sportowe, kolejowe, artystyczne, towarzyskie, religijne). Ze względu na sposób organizacji wyróżnia się imprezy jednorazowe i cykliczne.

View More On Wikipedia.org
  1. marek230482

    XV Zlot Alfa Romeo 166

    Z małym opoźnieniem i w tempie ekspresowym zbieram ekipę na tegoroczny zlot. Miejsce: Domki "Jelonkowo" w Dominikowie https://domkidominikowo-jelonkowo.pl/ Data: 12-15 Czerwca 2026 Koszt noclegu na cały pobyt: Zależny od wybranego domku (w tym poście będę aktualizował ile i jakich domków jest...
  2. marek230482

    [Zapowiedź] ForzaItalia 2025

    ForzaItalia.... i wszystko w temacie ZAPISY
  3. B

    [Zapowiedź] VIII Mazowiecki Zlot Alfa Romeo

    W imieniu Warszawskich Alfaholików mamy zaszczyt zaprosić na VIII Mazowiecki zlot Alfa Romeo. W tym roku nasze wydrzarzenie odbędzie się 28.05 (Sobota) w Pałacu Zegrzyńskim. Zlot jak zawsze jest darmowy. Płacisz jedynie za koszulke zlotową jeżeli ją chcesz. Zapisy na koszulkę zlotową (pakiet...
  4. Rafał

    OLSZTYN Jutro 16-20 Cars&Coffee !!!

    Fajna impreza się szykuje https://www.facebook.com/events/1643425102642807/
  5. Kolaś

    Czy w ten wekend dzieje się coś ciekawego w Krakowie?

    jak w temacie jakies imprezki itd itp oczywiście wiem wiem finał Euro na Błoniach :D
  6. Preston

    Summer Cars Party 2011

    Myślę że ktoś się na to wybiera bo ja z chęcią jak nic nie będzie stało na przeszkodzie http://www.summercarsparty.pl/
  7. K

    Moto show 2011

    Wybiera się ktoś może? 9-10 kwietnia, zapowiada się ciekawa impreza... Ja mam akurat urodziny córy ale myslę że na chwilę wpadnę ... http://www.motoshow.szczecin.pl/index.html Pozdro
  8. SocikZero4

    Pasterka (Rajdowa) Salmopolu

    slyszal ktos o tej imprezie?? z tego co sie orietuje to oprocz rajdowcow spotykaja sie tam takze inne kluby takie jak np Honda slask itp. miejsce to Biały Krzyz w szczyrku na trasie ze szczyrku na wisłe. wiem ze to zaraz po wigili jest kolo 22/23 no ale moze ktos by sie pisal??
  9. K

    Zlot Śniatowo

    szykuje się bardzo ciekawa impreza.... kto chetny..?? widac będzie troszke włoszek ostro dłubanych więc trza zobaczyc je w akcji hehe :twisted: ja zapewne polece i może nawet zobacze na co stac tą Vke :mrgreen: kopia: WITAM ZAPRASZAM WSZYSTKICH MANIAKÓW MOTORYZACJI NA ZLOT SAMOCHODÓW W...
  10. łukasz i kasia

    [Temat organizacyjny] sa jacys chetni na imprezke w krakowie

    dzis czyli w sob. 10,02 NIEWYBIERA SIE KTOS NA RYNEK NA PIWKO? (LUB SOCZEK) CZEKAM NA PROPOZYCJE :)
Amortyzatory
Powrót
Góra