Rezultat wyszukiwania

  1. P

    [159] Problem z odpaleniem

    Witam. Padł akumulator w mojej 159. Po podłączeniu kabli zapalają sią kontrolki, ale również komunikat " VAHICLE PROTECTION SYSTEM NOT AVAILABLE" i bella nie odpala. Podpowie ktoś jaki może być problem?
Amortyzatory
Powrót
Góra