Irlandia, laczmy sie ::P

Siemano wszystkim.
Znajomek ma do sprzedania teledialisy z oponami za okolo 170 euro jakby ktos byl zainteresowany.
Jutro powinienem dostac fotki oraz info ile bieznika na oponkach pozostalo :)
 
Jeszcze nie wiesz w jakim sa stanie i jak wygladaja opony a juz mowisz ze drogo - to chyba cosik nie tak
 
Całkiem całkiem tylko jak dla mnie tefele bardziej pasują do 156,ale to mały szczegół:) A biała sprzedana?

jeszcze nie i pospiechu nie ma chociaz jeden kupiec juz sie kreci tylko jakos za slabe ruchy wykazuje
Jak sie sprzeda to dobrz jak nie tez dobrze - chce ale nie musze ;)

A co do felg to wiem ze bardziej do 156 pasuja ale to byla najlepsza opcja na zimowki. Caly zestaw wyszedl mnie 210e (fele 50 opony 160) :)
 
na jakie autko bedzie zmiana?:)


mam problem ze swoja bella... dlawi sie na niskich obrotach...tak do 2 tys... teraz za ktoryms razem zapalila mi sie ikonka silnika... myslicie ze to swiece do wymiany?
 
Ostatnia edycja:
Przepływka!!! Przy świecach by ci szarpało podczas jazdy, jak byś popuszczał gazu i raczej nic do zamulania nie mają.
Ja obstawiam właśnie przepływomierz!
Ewentualnie może wariat pada, ale wtedy raczej by ci błąd silnika nie wyskoczył i byś go słyszał.
 
Ostatnia edycja:
na jakie autko bedzie zmiana?:)


mam problem ze swoja bella... dlawi sie na niskich obrotach...tak do 2 tys... teraz za ktoryms razem zapalila mi sie ikonka silnika... myslicie ze to swiece do wymiany?
Ja też stawiam na przepływke najlepiej odepnij i zobaczysz jak silnik będzie pracował.
 
na jakie autko bedzie zmiana?:)


mam problem ze swoja bella... dlawi sie na niskich obrotach...tak do 2 tys... teraz za ktoryms razem zapalila mi sie ikonka silnika... myslicie ze to swiece do wymiany?

Nie dalej jak miesiac temu mialem to samo ze swoja stara Bella. Podobnie jak koledzy, stawiam 99% na przeplywke.
 
dobralem sie do swiec i 2 swiece zalane ;) szarpie w czasie jazdy ale tylko na malych obrotach ( zmulanie a potem nagle przyspieszenie). Przy starcie strasznie "trzepalo" autem...tylko w te zimne dni... myslalem juz ze nie umiem jezdzic ;) Przeplywka ok ;) ale dzieki za rade :)
wczesniej mielame nieszczelnosc przy wtrysku bo debile wymieniajac cos w aucie naruczyli przewody... ale juz na szczescie jest ok;)
 
Ostatnia edycja:
Na wstępie zaznaczę że wiem iż nie ładnie się chwalic, ale w tej sytuacji ;)
Dzisiaj zdałem prawo jazdy za pierwszym razem! Co najważniejsze zrobiłem to moją 156 :) I to mnie właśnie najbardziej cieszy :D

Trochę dziwny mają ten system.
Wsiadłem w auto po zdaniu testów teoretycznych. Zeby je zdac przeczytałem raz kodeks drogowy. Nikogo to nie obchodzi czy umiem jeździc, czy nie. Dają prawko (L) i można latac. Zrobiłem około 70tyś km. Po tym czasie wykupiłem jedną godzinę i poszedłem na egzamin który zdałem.

Teraz pozostaje czekac do wiosny na 159 albo Brere :D
 
Na wstępie zaznaczę że wiem iż nie ładnie się chwalic, ale w tej sytuacji ;)
Dzisiaj zdałem prawo jazdy za pierwszym razem! Co najważniejsze zrobiłem to moją 156 :) I to mnie właśnie najbardziej cieszy :D

Trochę dziwny mają ten system.
Wsiadłem w auto po zdaniu testów teoretycznych. Zeby je zdac przeczytałem raz kodeks drogowy. Nikogo to nie obchodzi czy umiem jeździc, czy nie. Dają prawko (L) i można latac. Zrobiłem około 70tyś km. Po tym czasie wykupiłem jedną godzinę i poszedłem na egzamin który zdałem.

Teraz pozostaje czekac do wiosny na 159 albo Brere :D

No No No tylko pozostaje pogratulowac koledze udanego egzaminu ;)
Miejmy tez nadzieje ze na kolejny mini zlocik Rychu sie wybierze ??

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow ! .....choc nam forum przycichlo.... ;)
 
Miejmy tez nadzieje ze na kolejny mini zlocik Rychu sie wybierze ??

Jak najbardziej, tylko coś już wyczytałem w tym temacie że plany są na luty. Kilka dni w tym miesiącu mi odpada, a reszta do przyjęcia!
Mam również nadzieję że zajadę już nową bestią :D
Pozdrawiam Rychu

Edit:
Nie chce mi się sprawdzac teraz listy, ale zastanawiam się ilu z was czeka na kalendarze. Widziałem na pewno że jest Jony

Ps. Nie lubię ich, ale "zawsze chciałem miec taką bestię"
126.jpg
 
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra