[155] Biała

  • Autor wątku Autor wątku Arek
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Mam ten sam dylemat co do felg. :D
 
Dawno mnie nie było :)

W weekend planuje zabezpieczenie podłogi w mojej 155, ale w sumie mam mentlik w głowie czym to robić..

Myślałem żeby zerwać wszystko co stare, oczyścić dokładnie, na to FERTAN, a później przykryć czymś, ale.. No właśnie.. Jakieś rady/sugestie? Cena można powiedzieć że nie gra roli. Będe miał do dyspozycji kompresor więc chyba lepiej niż środki w sprayu.

No i takie spontaniczne po płukaniu :rolleyes:

attachment.php
attachment.php
 

Załączniki

  • CAM00633.jpg
    CAM00633.jpg
    77.5 KB · Wyświetleń: 96
  • CAM00632.jpg
    CAM00632.jpg
    71.3 KB · Wyświetleń: 95
świetnie wygląda w bieli. gdybyś kiedyś wybierał się do Łodzi to koniecznie daj znać :D
 
Dalsza część zdjęć po SPA w ART DETAILING :)

Każdemu kto się zastanawia czy jest sens robić coś ze swoim lakierem mówie - JEST.
Biały jest najmniej detailingowym kolorem. Nie ma takiej głębi jak ciemne kolory, a ja po przyjeździe do Bydgoszczy po samochód przez dobrą chwilę nie mogłem nic powiedzieć z wrażenia. Lakier wygląda lepiej niż nowy, a dzięki powłoce kwarcowej utrzymanie białego lakieru jest dosyć prostą czynnością. Warto było poświęcić 2 wolne dni i łącznie 1200 kilometrów podróży (Warszawa - Bydgoszcz x4)

Polecam każdemu Artura i jego firmę - chociaż jest na tyle dobry że nie trzeba go polecać - widać to po ilości klientów którzy odwiedzają jego studio. A mi się z Bydgoszczy nie chciało wracać, bo tematów do rozmów było dużo dużo. Na pewno w przyszłości odwiedzę to miejsce ponownie.

Poniżej zdjęcia mojej zabawki :)



13620321_1764370593783998_8907186896540421809_n.jpg13659144_1764370777117313_1199223956693968326_n.jpg13600273_1764370733783984_2480408276045228289_n.jpg13600359_1764370840450640_224645586197218099_n.jpg13606912_1764370580450666_2358280386833730334_n.jpg13615442_1764370747117316_9134208842025616649_n.jpg13620162_1764370707117320_2793204517068396319_n.jpg13627038_1764370663783991_8890483752261484629_n.jpg13658961_1764370823783975_218356747401455451_n.jpg13669134_1764370600450664_834512261046588901_n.jpg13680759_1764370847117306_5439785655669537075_n.jpg
 
Świetne wyszła, a Artur? Wiadomo. To pasjonat, więc nie mogło być inaczej. Gratulacje.

Wysłane z mojego 6039H przy użyciu Tapatalka
 
Czy ta firma detajluje tylko Alfy Romeo czy również inne marki?
 
Czy ta firma detajluje tylko Alfy Romeo czy również inne marki?
Artur robi wszystkie marki, jednak posiadacze Alfa Romeo i klasyków mają specjalne zniżki. Wszystko jest na stronie internetowej oraz Facebooku. Najlepiej do niego bezpośrednio przedzwonić.

Co do trwałości zabiegów kosmetycznych, bywa z tym różnie. Wszystko zależy od zastosowanych materiałów i wiedzy oraz doświadczenia tego, który się tym para.

Wysłane z mojego 6039H przy użyciu Tapatalka
 
Wygląda rewelacyjnie z przyjemnością ogląda się takie piękne i zadbane auto a tym bardziej ze to 155 w ciekawym kolorze.
 
no to teraz pasowałoby się spotkać i pomacać :P
 
Amortyzatory
Powrót
Góra