epsonix
Quadrifoglio Verde
- Rejestracja
- Paź 8, 2011
- Postów
- 11,039
- Auto
- Ghibli'20 GS, Giulia'18 Q4, Tonale'23 MHEV, Spider'99 V6
Ależ mam pojęcie - po prostu Alfa Giulia nie jest dla ciebie, przynajmniej nie w tym momencie. To tak jak byś miał pretensje że ma za mały prześwit i na działkę leśną drogą nie dojedziesz.
Piszesz, że każdy chce wygody - zaręczam, że Mondeo czy Superb są wygodniejsze od Giulii. Nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać tamte marki zamiast jęczeć że Alfa ma za mały bagażnik.
jak bedzie sw to bedzie w sam raz dla mnie. lubie auta ladne, nieoklepane, i fajnie wykonane. sw niewiele z tego by stracilo, a zyskalo duzo na praktycznosci dla tych co maja rodziny albo w firmie potrzebuja auta wygodnego, nietuzinkowego, ale jeszcze cos potrzebuja wrzucic do niego czasem.
co do mondeo czy superb, w obu siedzialem tak z ciekawosci (liftbacki) . mondeo (titanium) badziewny w srodku, bylo mi tez niewygodnie. nie interesowala mnie juz jazda probna. skoda (l&k) bylo lepiej niz w mondeo, ale po spojzeniu przed salon na zaparkowana poprzednia 159, stwierdzilem ze nie mam ochoty jezdzic oklepanym(wtedy to byla nowosc, ale wiadomo ze bedzievtego pelno) /nudnym ale 100% praktycznym samochodem, sprowadze sobie jakas fajna uzywana tbi sw i odłożę zakup nowki na jakus czas. tak tez zrobilem, z sw jestem super zadowolony. wielu na pewno mysli tak jak ja, z reszta widac po niektorych wpisach tu jak i na alfaowner







