Tallmen
Nowy
- Rejestracja
- Sty 26, 2014
- Postów
- 678
- Lokalizacja
- Wałbrzych
- Auto
- 156 '02 1.9JTD 115KM ; 156 SW '01 2.4JTD 140 KM
Dziś widziana 145 a ramkach w Świdnicy prowadzoną przez dziewczynę, jednak nie wzruszona na widok innej alfy na ramkach.
Dwie łapki wymienione z kolegami bez ranek jedna na lodzamczu ze zrebrna 156 i jedna w mokrzeszowie chyba z GT.
Dodatkowo pozdrowienia dla Krysi widzianej bez alfy za to z gromadka małych słodkich skubancow
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dwie łapki wymienione z kolegami bez ranek jedna na lodzamczu ze zrebrna 156 i jedna w mokrzeszowie chyba z GT.
Dodatkowo pozdrowienia dla Krysi widzianej bez alfy za to z gromadka małych słodkich skubancow
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka