Kasowanie inspekcji w 156 2002r.

alces1

Aktywny
Rejestracja
Lip 13, 2007
Postów
6,536
Lokalizacja
Żegocina
Auto
AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
Witam!
Właśnie przyszedł czas na skasowanie informacji wyświetlanej przez kompa o tym, że należy udać się do serwisu w celu przeglądu. Jako, że do serwisu się nie wybieram to chciałbym wiedzieć jak skasować tą informację i przesunąć o kolejny roczek. Dodam, że mam AR 156 po liftingu wnętrza. Proszę o pomoc.
 
Wejdź do zakładki "service" w komputerze i przytrzymaj dłuższy czas (ok 8s) przyciski "-" i "+" jednocześnie
 
Dziękuję bardzo - już zrobione:)
 
podepne sie pod temat. czy jest możliwe wykasowanie tejże inspekcji w AR147 FL?czy tylko komp?
 
147 FL
komp i kabel ELM
tu chyba + i - nie bangla

---------- Post added at 09:05 ---------- Previous post was at 09:04 ----------

Przecież nie masz komputera pokładowego który wzywałby do serwisu, więc co chcesz kasować?
a kurde - trza beło koledze napisać że za 3 dychy mu skasujesz i nic mu się nie wyświetli :lol:
 
co zrobić w przypadku gdy "+" i "-" nie dają żądanego efektu. Dziś chciałem skasować i lipa, trzymałem na zapłonie i bez zapłonu tak długo, aż sam powrócił do głównego ekranu i dalej nic :(
 
co zrobić w przypadku gdy "+" i "-" nie dają żądanego efektu. Dziś chciałem skasować i lipa, trzymałem na zapłonie i bez zapłonu tak długo, aż sam powrócił do głównego ekranu i dalej nic :(
A byłeś w zakładce SERVICE?
 
byłem, wszystko robiłem jak instrukcja nakazuje ale bez efektu

https://youtu.be/gzViWvTWNXI nie jestem jedyny z tym problemem
 
Ostatnia edycja:
Podepne się pod temat bo u siebie też nie mogę skasować - w programie FES nie mam takiej opcji i programie delphi też nie ma. Rozwiązał ktoś ten problem ?
 
Kasowanie przeglądu

Ponawiam pytanie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U mnie też nic nie daje trzymanie + i - jednocześnie, a wchodzę w menu-service-ok wciskam +- i nic przez 15 sek.
 
Opisz, jak to robisz. Bo pierwszy raz słyszę, żeby się komuś nie udało.
Zapłon , wchodzę w menu w opcje serwis i tam jest napisane że przegląd przekroczony czy jakoś tak - naciskam jednocześnie + i - i tak mogę trzymać do usr.......ej śmierci - nic się nie dzieje a później wyłazi z menu i tak w kółko

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
 
sprawdzcie czy przyciski + i - działają poprawnie, mi po 3cim podejściu załapał dopiero z nieużywania
 
+,- podczas poruszania sie po menu dzialaja normalnie, u mnie po ok 10s trzymania tych przyciskow ekran lekko zamiga i tyle

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra