Jedyny temat o felgach i kołach, poprzednio "Co sadzicie o tych felgach???"

Toora t230 18''?



- - - Updated - - -

Proxim@AR nie orientujesz się kto by miał takie felgi do sprzedania?
 
jeden chop na fb wywalil takie jak ma prox ale chce az 2300 za same alu


na olx sa tez za 2200 do neg.
 
Ostatnia edycja:
2300 to i tak promocja. U mnie nie schodza ponizej 700 z oponami na smietnik.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
nie pamietam gdzie ale juz rozpisywalismy kiedys roznice w tych alu ale za cholere nr nie pamietam
i tu nie chodzi o inne et omen tylko o nieco inny wzor
 
Ostatnia edycja:
nie pamietam gdzie ale juz rozpisywalismy kiedys roznice w tych alu
Heheh w temacie 159 jak ja głupi się spierałem z Miśkiem :) . Z GT mają bardziej wklęsły środek .
 
Widziałem te felgi i to nie są te...
Ale dzięki bocian za chęci:)
 
no to sa wlasnie te podobne :-)

widac roznice we wzorze
w tych z olx te dluzsze szprychy ida do konca az do srodka alu
w tych proxa nie
te z olx pasuja mi pod t240
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1436213448130.jpg
    uploadfromtaptalk1436213448130.jpg
    116.4 KB · Wyświetleń: 151
  • uploadfromtaptalk1436213465917.jpg
    uploadfromtaptalk1436213465917.jpg
    117.6 KB · Wyświetleń: 176
Ostatnia edycja:
Mam fotki na obecnej 156
84.jpg
85.jpg
86.jpg


Jak dla mnie najlepsze seryjne felgi Alfy pasujące do 156
 
Ostatnia edycja:
Też tak uważam:)
Proxim@AR możesz zdradzić za ile sprzedałeś te alusy?
 
na gyty najlepi siedzialy :p
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1436215000717.jpg
    uploadfromtaptalk1436215000717.jpg
    100.5 KB · Wyświetleń: 125
tez puscilem za 2 z gumami calkiem ok ale koledze a nie w sieci ( jedna byla do odnowienia )
 
Jeśli by miał ktoś miał takie właśnie na sprzedasz to jestem zainteresowany.
Mój e-mail:domino281@o2.pl

Pozdrawiam:)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra