- Rejestracja
- Maj 25, 2009
- Postów
- 12,608
- Wiek
- 44
- Lokalizacja
- Strzelin
- Auto
- 166 3.0V6, gtv 2,0TS, Brera V6, Stelvio 2.0 Q4
Ja przyjadę, prawdopodobnie namówię żonę więc przyjadę 159. Z tym że my od razu na miejscówkę. Jak synek się obudzi to się wybierzemy. Do której będziecie tam siedzieć?