Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Kogo udalo mi soe pozdrowic przez cb kolo strzegomia dzisiaj? 156 SW ?
Na calej s3 slotkalem tylko kedna alfe i to niezrzeszona... wszyscy sie pochowali;-)
Wczoraj koło 20 widziana zaparkowana 156'ka na ząbkowickiej, ramki były.
Pozdrawism kierowniczke 156 szara ze skrzydlem DDZ mijana pomiedzy a4 a osiekiem - machane obustronnie. Ramki byly
A, moze srebrna?
Jesli tak to moja Alfa i jej Kierowniczka
Dziękować. Pozdrowienia dla córyPozdrowienia dla vaclawsky'iego ustrzelonego przez moja corke w dziwnowie![]()
Pozdrowienia dla 156 po fl, 2,4 jtd sw, która ścisnęła mnie z pod świateł koło baradronki w Świdnicy;p i tu pytanie czy 150 czy 170 bo dystans był krótki 100m chyba, pięknie się zebrałaswoją drogą jts powinien sobie poradzić? stąd moje pytanie o moc
No i kolejne pozdrowienia dla alfaholika też w 156stce widzianej kolo apteki pod bykami na długiej;]