Ciekawe ogloszenia

Nie mów hop, jak mój brat kupował furę to po 4 minutach od wystawienia ogłoszenia już byliśmy w drodze więc nie Ty jeden szukając auta ślęczysz non stop przed kompem.
 
Za dwa tysiaki to house kupi ale jak bedzie za cztery to juz nie jego konik:D
 
http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=230636493&cd=635010164410000000&asrc=st

Mam kontakt z właścicielką tego pojazdu . Wady: zardzewiała podłoga bagażnika , pod nadkolami tez się coś pewnie znajdzie , rdza na dolach drzwi ale powierzchowna , lampy przednie zardzewiałe , tylna blenda czerwona powinna być pomarańczowa , lampy tył zgodne z oryginałem pomarańczowe , od pol roku auto stoi . Generalnie do podłubania , pod maska jest nie oryginalny filtr powietrza , ale oryginał jest w domu . Z ciekawostki są kompletne rubinowe wskaźniki przełączniki itp .
Cena do negocjacji

Jak jest ktoś POWAŻNIE ! zainteresowany to mam więcej zdjęć tego pojazdu , mogę przesłać .
 
Za 1.000 EUR kupiłem TSa po lifcie kompletnie bez rdzy, więc w takim kontekście te 900 jak to mawiają "d**y nie urywa" :). Co nie znaczy, że jest złą ceną. Ale uwzględniając koszty ściągnięcia tego do kraju ta kolegi h0se za 5.900 wydaje się być dużo lepszym pomysłem. I tyle.
 
Jak kto tam woli . Wystawiłem ja bo mam kontakt z właścicielem , interesowałem się nią ale odbiłem od tematu bo do mojego projektu się nie nada .
Sam napisałeś ze " szkoda ze nie v6 " wiec ci odpisałem ze za 900 się nie kupi nigdzie v6 , a ty mi wyjeżdżasz ze za 1000e kopiłeś ts-a , za tyle ts'a się znajdzie i kupi , ale nie wiem po co tutaj w tym temacie takie głupie dyskutowanie i licytowanie się .
Wystawiłem ja informacyjnie może ktoś by chciał . Liczyłem ze ktoś to zobaczy i przeczyta zastanowi się a nie będzie pisał głupich komentarzy .

Co do samochodów z Polski , kupiłem ich kilka i już nigdy nie kupie żadnego samochodu z polski .
 
Przepiękna , to była prawdziwa okazja . Wielka szkoda
 
Prosze mi wytłumaczyć kolego "zender" w czym lepsze auto z zachodu niż auto z polskiego salonu? że to z zachodu ma 3 razy tyle przejechane co to z polski? że zostało przywiezione z niemieckigo szrotu jako auto wyeksploatowane lub z wadami ukrytymi np zawieszenie które po przejechaniu paru kilometrów po polskich dziurach nadaje sie całe do wymiany i wiele innych. Niemiec ci dobrego auta za grosze nie odda, Chyba że dla kogoś liczy się tylko wygląd wizualny zewnątrz jak i środek samochodu zeby mozna sie bylo pochwalic "zobacz jaki zadbany i chyba nawet bezwypadkowy" a tak naprawde to na tym plusy sie kończą. Takie są moje wnioski (nie teorie) z hadlu samochodami z polski i z zachodu. Jak kupisz golfa czy inny pancerny dupowóz w którym nie ma sie co zepsuć to takie auto łatwiej trafić w możliwym stanie ale przebiegi są jakie są i potem sie ludzie dziwią że bierze olej albo że turbina padła. Gdyby wszystkie alfy były sprzedawane bezpośrednio jako nowe w polsce to nie byłoby tyle złych opinii na ich temat bo do polski sciągane są zwłoki-złom który polak potrafi podpicować i sprzedać po czym normalni ludzie się męczą z jego eksploatacją. Czytajac twoja opinie stwierdzam że poprostu źle trafiłeś bo chcąc kupić dobre auto w polsce to nie szuka sie tych tanich wczesniej sprowadzonych z tej tak zachwalanej przez ciebie zachodniej czesci europy gdzie właściciele są uwierz mi mniej rozgarnięci co do poprawnego użytkowania auta od nas, Chcąc kupić dobrze-oznacza drogo, Kupujcie auta z polski serwisowane albo on starego dziadka który zna historie auta i nie kupujesz badziewia co przeszło powódź albo jak to 80procent aut z włoch-było całe malowane i dziwić się że z czasem coś wychodzi. Takie są realia i tyle. Polak chce tanio nie dobrze bo na dobrze go nie stac.
 
Ostatnia edycja:
@hose myślę że zenderowi chodzi o to że nie kupi 75 w Polsce (bo o tym był temat), a woli kupić np. z Włoch, gdzie nie będzie takie zeżarte jak u nas, zajechane przez nasze dziury itd. Nie wiem po co tak się czepiać czyjegoś zdania. Pisze, że nie kupi to niech nie kupuje i tyle jego sprawa. I z tym że za granicą nie kupisz nic dobrego za co dobrze nie zapłacisz to też nie prawda bo za granicą są OKAZJE nie musi być to auto ze szrotu a przykład masz podany przez Radka - 75 Vka za śmieszną kasę. I nie że twierdzę że u Nas to same wraki, są też OKAZJE jak np. Twoja 75, którą teraz sprzedajesz.
btw. ciekawe ile salonowych siedemdziesiątek piątek, z polskiego salony jeździ po drogach : )

a wracając do tematu, ta biała nawet nawet jak bym miał fundusze to bym się skusił, coraz bardziej chodzi za mną biały karton : )
Gtvka - fajna, cena spoko tylko lokalizacja... chyba że ktoś ma jakiś duzy ponton, łódkę czy inny bajer do transporu po wodzie :D
 
Amortyzatory
Powrót
Góra