C
cysio
Guest
Witam,
Na stronie http://forum.alfa156.net/forum/forum_posts.asp?TID=18251 wyczytałem, że można usunąć zwężkę z filtra powietrza. Czy ktoś z was to robił. Coś to daje, pomaga czy nie?
Na stronie http://forum.alfa156.net/forum/forum_posts.asp?TID=18251 wyczytałem, że można usunąć zwężkę z filtra powietrza. Czy ktoś z was to robił. Coś to daje, pomaga czy nie?