Zły kod do radia... i co teraz zrobić ??

  • Autor wątku Autor wątku rosek11
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
R

rosek11

Guest
W mojej AR 156 padła bateria, po naładowaniu i wlączaeniu radia ( oryginalne AR kaseta) była koniecznośc wpisania kodu. Wpisałem zły kod i rado sie zablokowało.Można je tylko włączyć i wyłączyc natomiast nie reaguje na przyciski.Jak jest wlączone to na wyswietlaczu pojawiaja sie kreski -----.Co trzeba zrobic aby była ponowna możliwośc wpisania kodu?Wlasciwy kod juz znalazłem. Pomocy ......
 
Odepnij akumulator i po chwili znów podłącz , nie jestem co do tego pewien ale nie zaszkodzi sprawdzić
 
Amortyzatory
Powrót
Góra