V
VIECIO
Guest
noo bylo niezle
pokrowiec wygral
ale i tak lepszy byl golf ^^ hehe
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
zgadzam sie z Tobą w 100%![]()
po za tym macie tu kilka fotek![]()
krotoszyn 7.06.2009 - Motoryzacja > Samochody osobowe - Fotosik.pl
wielki pozdro dla wszystkich obecnych![]()
TakDziękuję wszystkim. Jako, że to był mój pierwszy zlot, w którym brałem udział to było bardzo fajnie Was poznać. Mimo gipsu na nodze jakoś sobie dawałem radę i tam gdzie mogłem to spacerowałem sobie.
No i po spotkaniu bylo super Redzi ,,wisisz ,, cos mocnego wedlug mnie najladniejsze auto to byl VW Golf kto widzial ten wie pozatym Moc Alf porazajaca
Ok ok nie ma problemu po pół roku u każdegoPrzez pol roku puchar jest u Ciebie potem u mnie ok a tak wogole super foty i mysle ze czas sie spotkac i pogadac po tak udanym spotkaniu co Wy na to
Taka na obiad w tym zajeździe to na 2 piętro w podskokach na tych schodach
i to jeszcze po piwie!
Hehe po tym piwie od razu lepiej się czułemdodatkowe znieczulenie
A Ty po piwku kierowałeś autem ? No no, nieładnie![]()