Wspornik błotnika/zderzaka

knurlax

Nowy
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
52
Auto
Alfa Romeo 147 1.9 jtd 150 km
Witam,

Czy wsporniki błotników/zderzaka od 156 będą pasować do 147 fl? Chodzi o element z obrazka poniżej

wspornikzderzaka.png

Pozdr.
 
Cześć

Jako, że nikt nie odpisał, postanowiłem po prostu zamówić wsporniki od alfy 156. Powiem wam, że prawie pasują do 147. PRAWIE. Po zamontowaniu nowego okazało się, iż jest on po prostu za krótki, przez co nie mogłem go przykręcić od góry do błotnika. Ale poradziłem sobie z tym tak, że uciąłem kawałek blachy, zagiąłem odpowiednio, nawierciłem odpowiedniej średnicy otwory i przykręciłem blachę do błotnika i do wspornika. Poniżej kilka fotek pokazujących jak się prezentuje nowy wspornik oraz różnice między starym a nowym.
IMG_20201123_191436.jpgIMG_20201123_191540.jpgIMG_20201123_191547.jpg

Poniżej zdj jak prezentuje się nowy wspornik na afliczce
IMG_20201123_215758.jpg

Oczywiście jak na 14 letnie auto przystało, śruby mocujące wspornik do podstawki intercoolera się urywały przy odkręacniu. Nie obeszło się bez cięcia, wiercenia i wkręcania nowych śrub. Na zdj widać.

PS. Dlaczego wymieniłem wspornik? Dlatego, że fabryczny tak zardzewiał, że śruba trzymająca nadkole wypadła.. przez co nadkole się tak poluzowałeo, że opona je całkowicie przetarła.

Pozdr, Knurlax
 

Załączniki

  • IMG_20201123_215746.jpg
    IMG_20201123_215746.jpg
    37.9 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra