rafik.
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 21, 2007
- Postów
- 613
- Lokalizacja
- Wrocław
- Auto
- Alfa Romeo 156SW / 166 3.0 / Lancia Dedra 1.6 16V
O proszę. Kogóż to moje oczy widząPozdrawiam.
Dzisiaj na Krakowskiej po 16ej widziałem czerwoną 156. "Jechała" w stronę Traugutta
Jak czerwony SW to pewnie ja. Jechałem tam w okolice biedronki